Apartamenty

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy tęsknią za czystym powietrzem i chcą odpocząć wśród lasów i jezior, gdzie znajdują się jedne z najpiękniejszych tras kajakowych, oraz wiele urokliwych ścieżek pieszych i rowerowych. Wszystkie osoby chcące wraz z rodziną oderwać się od codziennego zgiełku, a jednocześnie czuć się komfortowo jak w domu koniecznie muszą nas odwiedzić. Kajaki, łódki, rowery wodne, pomost wędkarski, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci, jak i inne  udogodnienia dla rodzin z dziećmi to tylko jedne z nielicznych sposobów spędzenia wolnego czasu, które Państwu oferujemy.

Nasi goście będą mieli możliwość korzystania z różnego rodzaju sprzętu pływającego i prywatnego pomostu będącego na wyposażeniu  (bezpłatnie) – takiego jak: kajaki, rowery wodne, łódka wędkarska i słupy do pływania.

Apartamenty mają na piętrze dwie duże sypialnie, w których znajdują się wygodne miejsca do spania dla 6 osób. Rozkładany narożnik w salonie  daje możliwość noclegu dla dodatkowych 2 osób (jako opcja dodatkowa).

 

Wirtualna wycieczka po Apartamentach

Obejrzyj

łazienka z prysznicem bezprzewodowy internet  2 sypialnie  

Apartamenty piętrowe posiadają salon gościnny, funkcjonalny aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienkę z prysznicem i toaletą oraz dwie, wygodne dwu i trzyosobowe sypialnie.